Gündem Taraklı’da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Taraklı’da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

2 yıl önce     Gündem 0
Taraklı’da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Taraklı’da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla kutlandı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 28 Ekim Pazartesi günü Taraklı Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Meydanında, Atatürk anıtına çelenk konuldu. Kaymakamlık ve belediye başkanlığı çelenklerinin anıta konulmasından sonra İstiklal Marşı okundu, Türk Bayrağı göndere çekildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Atatürk İlkokulu Bahçesinde kutlandı

Sabah Kaymakamlık Makamında gerçekleşen Tebrikat töreninden sonra, Protokol ve öğrenciler Kortej yürüyüşü ile tören alanına geldiler.
Buradaki törende, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kaymakamız Sayın Abdullah Arslan ve Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı, öğrencilerin ve vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Öğrenciler tarafından okunan Şiirler, Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerinin muhteşem gösterileri, Kurs Öğretmenliğini Ali Sanlı’nın yaptığı, Taraklı Halk Eğiti Merkezi tarafından açılan Taekwondo gösterileri ve öğrencilerin koro dinletisi ile sona eren 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine, Taraklı Kaymakamımız Sayın Abdullah Arslan, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil, Siyasi Parti temsilcileri, Daire Amirleri, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri,Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!